کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

بهتر است بدانید این نوع کفپوش ها بر پایه هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته و رزین اپوکسی تولید می شوند. لازم به ذکر است که نوعی عامل شیمیایی آلی در ساختار این نوع کفپوش ها استفاده شده است که الکتریسته ساکن را از سطح روکش به زمین منتقل می کند. از ویژگی های بارز این نوع محصول می توان به مقاومت حـرارتی، شیمیائی و مکانیکـی مطلوب آن اشاره کرد. بد نیست بدانید پوشش کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک با کیفیت بالایی توسط گروه مجرب و کارآزموده ما تولید و به بازار عرضه می شود. لازم به ذکر است که کیفیت این محصول در دراز  مدت ثابت باقی بماند، چرا که ما در ساختار آن از هیچگونه حلال و رقیق کننده غیر واکنش گرا استفاده نکرده ایم.

[ ویرا اپوکسی، مطمئن در خرید انواع کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک ]

Vira Epoxy
09029399798

مشخصات فنی کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

این نوع کفپوش از چند لایه مجزا از هم تشکیل شده است. این لایه ها با دقت و توجه خاصی بر روی یکدیگر اجرا می شوند. یکی از این مراحل تسطیح سطح می باشد که خود شامل  پرایمر اپوکسی، لایه میانی اپوکسی و تسطیح کننده اپوکسی است. لایه دوم نیز شامل شبکه فلزی رسانا می باشد. همچنین سومین و چهارمین لایه به ترتیب اجرا عبارتند از: آستری آنتی استاتیک و رویه ی آنتی استاتیک. لازم به ذکر است که این نوع کفپوش یک نوع رزین اصلاح شده با ضخامت ۲ تا ۳ میلی متر است. بهتر است بدانید در ساختار کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک از یک فلز هادی جریان استفاده شده است که الکتریسته ساکن را به طور کلی از بین می برد.

از ویژگی های مهم این نوع کفپوش ها می توان به این نکته اشاره کرد که آن ها بدون حلال و عایق رطوبت هستند. همچنین کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک حاوی فیلرهای هدایت کننده الکتریسته می باشند. از دیگر خصوصیات مهم این کفپوش ها این است که در رنگ های مختلفی تولید و روانه بازار می گردند. در واقع تنوع رنگی به شما این امکان را می دهد که از کفپوشی متناسب با فضای خود استفاده کنید.

اجرای کفپوش آنتی استاتیک بسیار تخصصی است!

بهتر است بدانید اجرای اپوکسی آنتی استاتیک بسیار تخصصی بوده و به دانش و تجربه لازم در این زمینه نیاز دارد. در واقع در ایجاد یک تفاوت بزرگ در موفقیت و طول عمر کفپوش اجرای حرفه ای و آگاهانه آن نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. برای این کار می توانید به متخصصان ما در این زمینه اطمینان کنید، زیرا آن ها با دانش و تخصص خود این کار را برای شما به بهترین شکل انجام می دهند. لازم به ذکر است که اجرای این نوع کفپوش دارای تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی کار است، از اینرو باید اجرای آن را به دست افراد ماهر و حرفه ای سپرد.

قیمت اپوکسی آنتی استاتیک بر چه اساسی تعیین می شود؟

یکی از مواردی که در انتخاب و خرید کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، قیمت آن است. مقاومت الکتریکی آن و یا به عبارت دیگر نوع کفپوش آنتی استاتیک یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت این نوع کفپوش به شمار می آید. متراژ اجرا، ضخامت پوشش اجرایی و جنس و کیفیت فعلی سطح و نوع زیرسازی از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک هستند.

قیمت کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک_ویرا اپوکسی

[ ویرا اپوکسی، مطمئن در خرید انواع اپوکسی آنتی استاتیک ]

دستگاه تست کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک_ویرا اپوکسی

دستگاه تست کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک توسط یکسری دستگاه های تست با دقت خاصی مورد آزمایش قرار می گیرند. یکی از متداول ترین استانداردهای تست و اندازه گیری استاندارد  ISO2878است. در واقع  مقاومت الکتریکی کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک براساس این استاندارد سنجیده می شود. همچنین استاندارد DIN28052  از دیگر استانداردهای آماده سازی سطوح کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک است.

تفاوت کفپوش اپوکسی آنتی الکترواستاتیک و آنتی استاتیک

بهتر است بدانید کفپوش اپوکسی آنتي الکترواستاتیک در زبان محاوره همان کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک است. لازم به ذکر است که کفپوش اپوکسی آنتي الکترواستاتیک یک جزء ضروری و مهم در صنایع الکترونیک محسوب می شود.  این نوع کفپوش ها در ساخت و تولید مدارها و بوردهای الکترونیکی نقش بسیار مهمی را دارند.

شبکه بندی کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک چیست؟

بهتر است بدانید شبکه بندی مسی در کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک با استفاده از یکسری نوار مخصوص مسی بر روی کف اجرا می شود. برای اجرای این شبکه بندی باید از نوارهای مسی با ضخامت و عرض مورد نیاز استفاده کرد. برای اجرای کار ابتدا نوارهای مسی را در فاصله های ۱ تا ۴ متری به شکل شبکه به یکدیگر نصب می کنیم. همچنین برای اجرای بهتر نزدیک به دیوارها و در حاشیه اتاق نوارها را در فاصله ۱۵ سانتی متری از دیوارها نصب خواهیم کرد. لازم است قسمتی از نوار مسی در هر یک از گوشه های اتاق جهت اتصال به زمین در نظر گرفته شود.

بهترین انتخاب برای اتاق عمل!

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک بهترین گزینه انتخابی برای اتاق عمل به شمار می آید. لازم به ذکر است که تخلیه الکتریسیته ساکن در اتاق عمل از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که در اتاق عمل تخلیه الکتریسیته ساکن صورت نگیرد، به تجهیزات حساس شوک الکتریکی وارد شده و باعث ضرر و زیان خواهد شد. بهتر است بدانید این نوع کفپوش ها برای اتاق عمل به گونه ای طراحی شده اند که بار الکتریکی از طریق لایه های کفپوش به شبکه مس منتقل می شود و بار الکتریکی بر روی سطح تجمع پیدا نمی کند. لازم به ذکر است که این مس به زمین یا چاه ارت وصل می باشد، از اینرو بار الکتریکی به زمین منتقل می شود. این نوع کفپوش ها دارای خاصیت ضد میکروبی نیز هستند. همچنین این کفپوش ها در برابر مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی مقاومت بسیار بالایی دارند.

مزایا و ویژگی های کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک ویرا

بهتر است بدانید کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک ویرا مزایا و قابلیت های بسیاری را دارد.

ویژگی های کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک
  • مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد اسیدی، شیمیایی و قلیایی

  • مقاومت مکانیکی بسیار بالا

  • تحمل بار ترافیکی سنگین و رفت و آمد لیفتراک

  • استریل کردن راحت و امکان شست و شو به دفعات زیاد

  • تنوع در فام رنگ

  • داشتن سطحی کاملا یکپارچه و بدون درز

ویرا اپوکسی تولید کننده کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک در ایران

به جرات می توان گفت یکی از بهترین تولید کننده های کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک در ایران گروه و تیم حرفه ای ما است. در واقع متخصصان ما از دانش به روز خود در جهت اجرای هر چه بهتر این نوع کفپوش ها بهره می برند. کارشناسان ما تلاش می کنند انواع کفپوش های با کیفیت را  با بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه کنند. تیم حرفه ای و  مجرب ما در همه شرایط سعی می کنند رضایت مشتریان را به بهترین شکل کسب کنند.

نظر مشتریان ویرا اپوکسی

از کفپوش های آنتی استاتیک ویرا برای مجتمع درمانی استفاده کردیم بسیار عالی بود.

برای مرکز خدمات درمانی و پزشکی که داریم از کفپوش های آنتی استاتیک ویرا استفاده کردیم بسیار راضی هستم ممنونم.

سوالات متداول در زمینه کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

سوالات متداول ویرا اپوکسی

کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک بهترین گزینه برای اتاق های عمل محسوب می شوند.

ویرا اپوکسی یکی از بهترین مراکز تهیه کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک است.

کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک توسط یکسری دستگاه های تست با دقت خاصی مورد آزمایش قرار می گیرند. یکی از متداول ترین استانداردهای تست و اندازه گیری استاندارد ISO2878 است.

کفپوش های اپوکسی آنتی استاتیک بهترین و مناسب ترین کفپوش برای اتاق عمل است.