اجرای کفپوش اپوکسی توسط متخصصین ویرا

باید هر کدام از مراحل شش گانه اجرای کفپوش اپوکسی، با دقت کامل انجام شود. متخصصین ویرا تمامی مراحل را با ظرافت و با توجه به اصول انجام می دهند. اجرا درست تک تک مراحل باعث پایداری و بازدهی بیشتر کفپوش اپوکسی خواهد شد. بهترین ضمانتی که می توانید از ما دریافت کنید، کیفیت اجراست.

[ ویرا اپوکسی، مطمئن در اجرای کفپوش اپوکسی ]

آموزش نصب کفپوش اپوکسی_ویرا اپوکسی
Vira Epoxy
09029399798

آموزش نصب کفپوش اپوکسی به صورت کاملا حرفه ای

ویرا مجری برگزاری دوره های حرفه ای آموزش اجرای کفپوش اپوکسی در ایران است. اگر می خواهید به یک نصاب حرفه ای کفپوش اپوکسی تبدیل شوید، این دوره های آموزشی را بگذرانید. در این دوره های آموزشی شما با تمامی مراحل نصب کفپوش آشنا خواهید شد.

از مزایای یادگیری نصب کفپوش در ویرا اپوکسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آموزش با جدیدترین استانداردها
  • یادگیری زیر نظر اساتید مجرب و کارآزموده
  • آشنایی با جدیدترین تکنیک ها و ابزارهای مناسب
  • آشنایی با مشکلات عملی در یک مجموعه شناخته شده و …

جهت استفاده از خدمات آموزشی، با همکاران ما تماس گرفته تا از شرایط و نحوه برگزاری این دوره ها اطلاع کامل به دست بیاورید.

برای اطلاع از قیمت اجرای کفپوش اپوکسی با کارشناسان ما تماس بگیرید!

ویرا اجرای کفپوش اپوکسی را با مناسبترین هزینه به شما ارائه می دهد. اگر اکنون به دنبال اطلاع از قیمت اجرای کفپوش اپوکسی هستید، تنها کافی است تا گوشی تلفن خود را برداشته و با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ویرا جدیدترین هزینه را به شما اعلام خواهند کرد. قیمت های اعلام شده کاملا رقابتی بوده و مشتریان محترم از پرداخت هزینه مناسب اطمینان کافی خواهند داشت.

هزینه نصب کفپوش اپوکسی چگونه محاسبه می شود؟

کفپوش های اپوکسی در انواع مختلفی هستند. اما علاوه بر نوع، ضخامت اجرای آنها نیز برای محاسبه قیمت لازم است. اما یک فاکتور دیگر هم در قیمت تاثیر دارد و آن متراژ است. با توجه به این متغیرها، قیمت هر متر مربع محاسبه می شود.

توجه: هر چه متراژ بیشتر باشد، قیمت متر مربع اجرا نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

بررسی مراحل اجرا و نصب کفپوش های اپوکسی

نصب کفپوش اپوکسی شامل ۶ مرحله اصلی است:

  1. زیرسازی و آماده کردن محل اجرا
  2. تمیزکردن محیط پس از زیرسازی
  3. اجرای لایه پرایمر
  4. پر کردن ترک ها و ناصافی های احتمالی
  5. اجرای لایه میانی (در کفپوش های سه بعدی اجرای طرح سه بعدی در این مرحله صورت می گیرد)
  6. اجرای لایه نهایی

در اجرای کفپوش اپوکسی به صورت درست، هر کدام از این مراحل شامل زیر مجموعه هایی هستند. متخصصین ویرا روی انجام دقیق تمایمی مراحل نظارت کامل دارند.

مراحل نصب کفپوش اپوکسی_ویرا اپوکسی

[ ویرا اپوکسی، مطمئن در اجرای کفپوش اپوکسی ]

زیرسازی و آماده کردن کف قبل از اجرا بسیار مهم است!

بدون زیرسازی درست، کفپوش اپوکسی به سرعت تخریب می شود. جدا شدن و ترک خوردن کفپوش از نتایج اجرای غیر اصولی زیرسازی است. ما در ویرا برای اجرای کفپوش اپوکسی، زیرسازی را با دقت و توسط تکنیسین های مجرب برای شما انجام می دهیم.

معرفی تمامی ابزارآلات مهم برای اجرای کفپوش اپوکسی

مهمترین ابزارهای مورد نیاز برای نصب کفپوش اپوکسی شامل: ماله و لیسه، ماله شانه ای، کفش میخی، غلطک، ترازو، میکسر، دستگاه ساب، جاروبرقی و دستگاه ایرلس است. کیفیت این ابزارآلات در اجرا بسیار مهم است. ما در ویرا از بهترین ابزارآلات استفاده می کنیم.

نظافت ابزارآلات بسیار با همیت است. اگر این نظافت به درستی صورت نگیرد و آلودگی روی ابزار بماند، اجراهای بعدی قطعا دچار اشکال می شوند. هر گونه گرد و غبار و آلودگی در زمان اجرا کفپوش باید حذف شوند.

وسایل لازم برای اجرای کفپوش اپوکسی_ویرا اپوکسی
تفاوت نصب کفپوش اپوکسی سه بعدی و معمولی_ویرا اپوکسی

تفاوت میان نصب کفپوش اپوکسی سه بعدی و معمولی

از جهت ترتیب، نصب کفپوش های سه بعدی با کفپوش های معمولی در مراحل اولیه تفاوت ندارد. زیرسازی کار به صورت مشابه انجام می شود. در کفپوش های سه بعدی، تصویر مورد نظر روی یک کاغذ و یا پارچه چاپ می شود. کیفیت چاپ بسیار مهم است، چرا که پس از اجرای مراحل بعدی دیگر تغییر آن کار چندان آسانی نخواهد بود. برای چاپ این تصویر نباید هیچ گاه از پلاستیک هایی که قابلیت چسبیدن به رزین ندارند استفاده کرد. این موضع باعث خرابی کفپوش خواهد شد. پس از اجرای عکس روی کفپوش اپوکسی لایه رویی نصب و پروژه به اتمام می رسد.

لایه های مورد نیاز جهت اجرای کفپوش

در زمان اجرای کفپوش اپوکسی پس از پاک سازی و درزگیری زمان اجرای لایه های کفپوش می رسد. ابتدا لایه پرایمر روی سطح قرار می گیرد. با اینکار سطح کاملا یکنواخت شده و تمامی درزهای ممکن نیز پر می شود. هر چه این مرحله دقیق تر انجام شود، رزین اپوکسی کمتر به هدر می رود.
لایه دوم که به لایه میانی هم معروف است روی پرایمر قرار می گیرد. لایه میانی از جنس رزین اپوکسی تولید می شود. این لایه با توجه به محل کاربرد دارای ضخامت متفاوتی است. در محیط هایی که اجسام سنگین روی سطح قرار می گیرند (مانند کارخانه و پارکینگ) این لایه ضخیم تر خواهد شد. در مقابل محیط هایی مانند خانه که وزن زیادی روی سطح نیست، از ضخامت کمتری استفاده می شود.
لایه بعدی مربوط به کفپوش های سه بعدی است و در کفپوش های ساده استفاده نمی شود. در این لایه تصویر سه بعدی قرار می گیرد.
لایه نهایی در پایان روی کار اجرا می شود.

غلطک زدن اصولی هنگام اجرا

اجرای کفپوش اپوکسی تنها به مواد مصرفی بستگی ندارد، بلکه ابزار کار نیز در آن بسیار مهم است. غلطک زدن نیاز به ابزار مناسب و با کیفیت دارد. در غلطک زدن بسیار مهم است که هم درزها به خوبی پر شوند و هم رد غلطک باقی نماند. باقی ماندن رد غلطک زیبایی کار را از بین می برد.

پس از نصب، چقدر طول می کشد کفپوش به صورت کامل خشک شود؟

خشک شدن کفپوش تا حدود زیادی به ضخامت لایه ها دارد. لایه ها هرچه ضخیم تر باشند، زمان بیشتری برای خشک شدن نیاز است. اما به جز ضخامت هاردنر هم در این زمان اثر گذار است. از هاردنر نباید بیش از اندازه استفاده کرد. تناسب میزان مصرف هاردنر به ضخامت و نوع اپوکسی بستگی دارد.

از جمله عوامل تاثیر گذار دیگر در خشک شدن، دمای محیط است. خشک شدن کامل لایه ها ممکن است گاهی تا دو هفته نیز زمانبر باشد. اما توجه کنید، این زمان برای تمامی استفاده ها نیست. به همین منظور بهتر است با کارشناسان ما تماس گرفته تا با توجه به محیط مورد استفاده، زمان خشک شدن را برای شما محاسبه و اعلام کنند.

پس از خشک شدن هم بهتر است روی کار با دستگاه ساب زن حتما صیقل زده شود. این کار کفپوش را بسیار زیبا کرده و ظاهر اصلی را به دست می آورد.

نظر مشتریان ویرا اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگمون رو به ویرا اپوکسی سپردیم از نتیجه بسیار راضی هستیم.

متخصصان ویرا در زمنیه اجرای کفپوش اپوکسی بسیار حرفه ای عمل کردند ممنونم.

سوالات متداول در زمینه ی اجرای کفپوش اپوکسی

سوالات متداول ویرا اپوکسی

بله. از کفپوش های اپوکسی می توان روی سطوح متنوعی استفاده کرد. البته باید مراحل اولیه نصب با دقت بیشتری صورت بگیرد.

بله، می توان کفپوش های اپوکسی را در رنگ های مختلف و با توجه به محیط اجرا کرد.

با توجه به اینکه فاکتورهای مختلفی در هزینه تاثیرگذار است، برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان تلفنی ما تماس بگیرید.

اجرای کفپوش اپوکسی نیاز به برخی ویژگی ها دارد. لذا ممکن است در برخی محیط ها با توجه به شرایط امکان اجرا وجود نداشته باشد. جهت مشاوره درباره این موضوع با کارشناسان ما تماس بگیرید.