کفپوش اپوکسی چیست؟

کفپوش اپوکسی را می توان یکی از مباحث اصلی در دکوراسیون دانست. طراحان داخلی از کفپوش های مختلف برای ایجاد زیبایی و تنوع در محیط استفاده می کنند. در مراکز اداری و تجاری نیز استحکام و دوام کفپوش حرف اول را می زند. حال اگر محصولی مانند اپوکسی هر دو ویژگی دوام و زیبایی را با هم داشته باشد، قطعا بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

اپوکسی نوعی کفپوش مدرن است که بر روی سطوح بتنی یا موزائیک قابل اجراست. این کفپوش به شکل مایع است و بر روی سطح مورد نظر ریخته می شود. اپوکسی کف به شکل های بسیار جذابی اجرا می شود. علاوه بر آن، برای هر ساختمانی قابل استفاده است. اپوکسی از دو ماده اصلی تشکیل شده است. یکی رزین اپوکسی و دیگری سخت کننده یا هاردنر.

کفپوش اپوکسی ویرا

[ ویرا اپوکسی، مطمئن در خرید انواع اپوکسی ]

کاربرد کفپوش اپوکسی ویرا

مزایای استفاده از کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی ضد اسید به منظور مقاومت در برابر اسید ها و مواد شیمیایی به کار می رود . از این کفپوش در اماکنی که امکان نشت مواد شیمیایی وجود دارد نظیر کارخانجات تولید مواد شیمیایی و اسیدی، آزمایشگاه ها و انبارهای نگهداری مواد شیمیایی استفاده می شود.
کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک به منظور انتقال الکتریسیته ساکن به چاه ارت در مراکزی نظیر اتاق های عمل جراحی، مراکز نگهداری تجهیزات الکتریکی، آزمایشگاه ها و سایر مراکزی که الکتریسیته ساکن در روند فعالیت آن ها اختلال ایجاد می کند به کار می رود. مزیت دیگر کفپوش اپوکسی امکان خط کشی روی آن است که آن را گزینه ایده آلی برای پارکینگ ها تبدیل کرده است.

ویژگی های روکش اپوکسی و کاربرد کفپوش اپوکسی

روکش اپوکسی به خوبی از سطح محافظت می کند و مقاومت بسیار بالایی دارد. نصب و اجرای آن نسبت به سایر کفپوش ها راحت تر است. همچنین جنبه تزئینی و دکوراتیو دارد. با استفاده از کفپوش اپوکسی می توان طرح های متنوعی به وجود آورد و کف ساختمان را به یکی از ارکان زیبایی آن تبدیل کرد. عمر اپوکسی در ایران کمتر از ده سال است و معمولا برای کف فروشگاه ها و پارکینگ استفاده میشود. اما اینها تنها کاربردهای اپوکسی نیستند. از این کفپوش می توان برای ایجاد طرح های خلاقانه و مستحکم در کف آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی، مراکز تجاری، کارخانه ها، مراکز درمانی و … استفاده کرد.

نمونه پروژه های اجرا شده توسط ویرا اپوکسی

مهارت و تخصص در اجرای پروژه های اپوکسی حرف اول را می زند. ایجاد طرح با مایع اپوکسی آن هم بر روی کف زمین یک هنر غیر قابل انکار است. کوچکترین اشتباه و بی دقتی می تواند نتیجه کار را کاملا خراب کند. از این رو برای نصب و اجرای کفپوش اپوکسی نمی توان به هر جایی اعتماد کرد. شرکت ویرا اپوکسی با استفاده از نیروهای مجرب، آموزش دیده و کاملا حرفه ای به خوبی توانسته است از عهده این مهم برآید. پروژه های اجرا شده توسط این شرکت به خوبی مؤید این نکته هستند.

نکات مهم در نگهداری کفپوش

  • از قرار گرفتن در معرض حرارت بسیار بالا خودداری شود.

  • از قرار گرفتن در معرض ضربات سنگین خودداری شود.

  • از قرار گرفتن در معرض تنش های سخت خودداری شود.

  • از ریختن مواد شیمیایی بر روی آن جلوگیری شود.

  • بطور منظم و تخصصی پاکسازی شوند.

روش های صحیح شست و شوی کفپوش اپوکسی

برای نگهداری هر چه بهتر باید کف پوش های اپوکسی به صورت روزانه تمیز شوند. زیرا آلودگی ها باعث ایجاد خط و خش بر روی آن ها می شوند. برای این منظور می توانید از ترکیب آب و مایع ظرفشویی یا تنها آب استفاده کنید. پاک کننده های چند منظوره سطوح نیز انتخاب های خوبی هستند. توجه داشته باشید هیچ گاه کفپوش اپوکسی را با استفاده از موادی همچون سرکه یا سفید کننده تمیز نکنید. اگر می خواهید روکش اپوکسی مانند روز اول براق باشد، هر چند ماه یک بار نظافت آن را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید تا با شوینده های مخصوص کفپوش را برق بیندازند.

شستشوی کفپوش اپوکسی_ویرا اپوکسی

[ ویرا اپوکسی، مطمئن در خرید انواع کف پوش اپوکسی ]

دوام و ماندگاری کفپوش اپوکسی_ویرا اپوکسی

دوام و ماندگاری کفپوش های اپوکسی چقدر است؟

دوام و ماندگاری بالای این نوع کفپوش ها، نکته ای است که از ابتدا بر آن تاکید شده است. این ماده به خوبی به سطح بتن می چسبد و مقاومت فشاری آن را حدود 7 برابر افزایش می دهد. از این رو یک کفپوش مستحکم به شمار می رود. مواد به کار رفته در ساخت این نوع کفپوش بعد از خشک شدن یک ترکیب نفوذ ناپذیر ایجاد می کنند. کفپوش های اپوکسی عایق الکتریسیته هستند و گرما را تا 80 درجه سانتی گراد تحمل می کنند. به علاوه بر خلاف کفپوش های قدیمی بر اثر رفت و آمد زیاد شل و وارفته نمی شوند.

دوام بسیار بالای کفپوش ها در صنایع مختلف

کفپوش های اپوکسی می توانند وزن بالایی را تحمل کنند. همچنین در برابر آب و دیگر مایعات نفوذناپذیرند. حجم کمی دارد و به راحتی قابل تعمیر و بازیابی است. با وجود این ویژگی های مثبت، این نوع کف پوش، انتخابی مناسب برای صنایع سنگین مانند کارخانجات خودروسازی، پالایشگاه ها، تاسیسات اتمی و… است.

پروژه های اجرا شده توسط ویرا اپوکسی

فروش انواع کفپوش اپوکسی با کیفیت به سراسر ایران

ویرا اپوکسی نمایندگی فروش کفپوش اپوکسی با کیفیت در ایران است. این شرکت علاوه بر نصب و اجرای کفپوش اپوکسی مواد اولیه مورد نیاز آن را برای متقاضیان در سراسر کشور ارسال می کند. کیفیت تمامی کفپوش های ویرا اپوکسی از هر نظر تضمین شده اند. زیرا از بالاترین استانداردهای روز دنیا برخوردارند. متنوع ترین رنگ ها و طرح های اپوکسی را از ویرا بخواهید. بی شک دست خالی باز نخواهید گشت!

دریافت گارانتی خرید محصولات اپوکسی از ویرا

داشتن ضمانت نامه برای یک کالا از جمله مواردی است که باعث آسودگی خاطر خریدار می شود. نکته مهمی که می تواند مشوق شما برای خرید از ویرا باشد، دریافت گارانتی است. کلیه محصولات این شرکت دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه معتبر هستند. از این رو چنان چه بعد از نصب، اپوکسی دچار مشکلاتی در چهارچوب گارانتی شود شرکت مسئولیت آن را می پذیرد و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

مقاومت بالای اپوکسی در برابر وزن های سنگین

این کفپوش ها بدون آنکه ترک بخورد یا بشکند می تواند وزن های سنگین را تحمل کند. اپوکسی معمولا بر روی بتن اجرا می شود. ترکیب این دو ماده، مقاومتی دو چندان ایجاد می کند. نکته دیگری که مقاومت این کفپوش را افزایش می دهد ترکیب خاص و پیچیده پلیمری – شیمیایی آن است.

امکان اجرای اپوکسی روی سطوح مختلف

بهترین سطحی که کفپوش اپوکسی به خوبی و با حداکثر کیفیت روی آن اجرا می شود بتن است که چسبندگی بالایی با اپوکسی ایجاد می کند. علاوه بر بتن، اپوکسی امکان اجرا روی سطوح دیگری را نیز دارد ولی به راحتی آن نخواهد بود.
اپوکسی به خوبی به چوب می چسبد ولی وجود رطوبت در آن می تواند باعث ایجاد اختلال در کفپوش اپوکسی در دراز مدت شود.
جهت اجرای اپوکسی روی سنگ مرمر باید از پرایمر مناسب جهت نفوذ به داخل مرمر استفاده کرد. همچنین برای اجرای اپوکسی روی فلزات نیاز به پرایمری مخصوص برای ایجاد چسبندگی بیشتر می باشد. برای نصب روی کاشی و سرامیک باید سیلر و جلای روی سرامیک پاک شود تا طول عمر اپوکسی بالاتر رود.

ضخامت های متفاوت کفپوش های اپوکسی با توجه به نیاز شما

ضخامت کف پوش های اپوکسی با توجه به نیاز مشتری تغییر می کند. مثلاً ضخامت اپوکسی کف منزل با مکان های دیگر مانند پارکینگ، مرکز تجاری و یا کفپوش اپوکسی کف گاراژ متفاوت است. یک اپوکسی کار حرفه ای باید درستی نیاز مکان مورد نظر و خواسته های مشتری را تشخیص دهد و کف پوش را با ضخامت ایده آل را اجرا کند.

ضخامت متفاوت کفپوش اپوکسی_ویرا اپوکسی

نظر مشتریان ویرا اپوکسی

برای پروژه های مختلفی که داشتیم از کفپوش های اپوکسی ویرا اپوکسی استفاده کردیم و بسیار راضی بودیم.

از کفپوش های ویرا اپوکسی برای پارکینگ مجتمع تجاریمون استفاده کردیم بسیار عالی بود.

از کفپوش های اپوکسی نوع آنتی استاتیک ویرا خرید کردیم بسیار خوب و عالی بود.

ثبت سفارش کفپوش

بهترین راهکار برای افزایش ایمنی

تنها نکته ایمنی مهم درباره کفپوش اپوکسی جلوگیری از خیس شدن آن است. اگر بر روی این کف پوش ها آب یا هر مایع دیگری بریزد، لغزنده می شود. این می تواند خطرساز باشد. از این رو توصیه می شود هنگام تمیز کردن یا ریختن هر نوع مایع بر روی کفپوش سریعا آن را خشک کنید تا باعث آسیب به کسی نشود.

تأمین تخصصی مواد اپوکسی توسط ویرا اپوکسی

شرکت ویرا اپوکسی با استفاده از کادر مجرب و متخصص از تأمین کنندگان تخصصی مواد اپوکسی به شمار می رود. پیمانکاران اپوکسی می توانند مواد مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت ممکن از ویرا اپوکسی خریداری کنند.
این مواد شامل پرایمر جهت اجرا روی سطوح بتنی، فلزی، چوب، سنگ مرمر، کاشی و سرامیک است. هر کدام از این سطوح، پرایمر مخصوص به خود را دارد که توسط ویرا اپوکسی به صورت تخصصی تأمین و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.مواد لایه میانی که برای افزایش مقاومت کفپوش اپوکسی اجرا می شود و مواد لایه نهایی که می تواند برای ایجاد خاصیت آنتی استاتیک، آنتی باکتریال، ضد لغزش و به صورت شفاف و یا مات به کار رود توسط این شرکت به طور کامل در اختیار خریداران قرار می گیرد.

مواد اپوکسی_ویرا اپوکسی

تنوع بالای محصولات ویرا، قدرت انتخاب بالای مشتریان

طرح اپوکسی و محصولات ارائه شده در ویرا اپوکسی، تنوع بسیار بالایی دارد. همین موضوع دست خریداران را برای انتخاب باز می گذارد. انواع کف پوش های اپوکسی صنعتی، تجاری، دکوراتیو، پارکینگی و … را می توانید با بالاترین کیفیت و متنوع ترین طرح ها و رنگ ها از ویرا تهیه کنید. در واقع هر آنچه که شما بخواهید در ویرا اپوکسی فراهم است.

ویرا اپوکسی تامین کننده تمامی مواد اپوکسی در ایران

علاوه بر فروش و اجرای کامل کفپوش اپوکسی، ویرا اپوکسی تمامی مواد مورد نیاز برای این نوع کفپوش مانند رزین، پرایمر، هاردنر و … را عرضه می کند. تمامی محصولات ارائه توسط این شرکت از آخرین استانداردهای روز دنیا برخوردار هستند. و نتیجه ای دلخواه و ایده آل به ارمغان می آورند.

ماندگاری اپوکسی چند سال است؟

کفپوش اپوکسی از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است. بستگی به نوع مکانی که اجرا می شود و نحوه استفاده از آن ماندگاری متفاوتی دارد. در حالت کلی عمر مفید اپوکسی از سایر کفپوش ها بالاتر است و این امر در محیط های پرتردد بیشتر جلوه می کند.عمر کفپوش اپوکسی در پارکینگ های مجتمع های تجاری، کارخانجات، بیمارستان ها، انبارها و به طور کلی در فضاهای پر رفت و آمد و همچنین اماکنی که با مواد خورنده سر و کار دارند حدودا بین 2 تا 3 سال است.
البته توجه داشته باشید که این عدد و ارقام به صورت تقریبی است و بدین معنا نیست که پس از گذشت این مدت کفپوش دیگر قابل استفاده نباشد بلکه نیاز به ترمیم و بازسازی خواهد داشت. می توانید با محافظت صحیح و تمیز کردن مرتب اپوکسی طول عمر آن را افزایش دهید.
ماندگاری اپوکسی در محیط هایی که تردد کمتر است حدود ده سال تخمین زده می شود . برای افزایش طول عمر اپوکسی هرگز از مواد شوینده با خاصیت خورندگی قوی استفاده نکنید و سعی کنید آسیب های کفپوش را در سریع ترین زمان ممکن رفع کنید. استفاده از افراد متخصص و با تجربه در اجرای اپوکسی تأثیر به سزایی در ماندگاری آن دارد.

ارائه خدمات گارانتی و تعمیرات اپوکسی

مهمترین لازمه تضمین کیفیت محصولات و مشتری مداری ارائه خدمات گارانتی معتبر توسط فروشندگان و تولید کنندگان است. شرکت ویرا اپوکسی همواره از محصولات با کیفیت و اورجینال جهت خدمت رسانی به مصرف کنندگان بهره می گیرد و محصولات خود را با شرایط مناسب گارانتی می کند. خدمات گارانتی موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها می شود و عاملی برای بالا بردن رضایتمندی مشتریان است. از ویژگی های مهم کفپوش اپوکسی قابلیت تعمیر آسان است که این امر با استفاده از نیروهای آموزش دیده و متخصص ویرا اپوکسی به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.متخصصین مجرب ویرا اپوکسی همواره سعی در ارائه بهترین خدمات در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن به خریداران را دارند.

سوالات متداول در زمینه اپوکسی

سوالات متداول ویرا اپوکسی

دستمزد نیروی انسانی، هزینه حمل و نقل وسایل مورد نیاز، ضخامت مورد تقاضا برای کفپوش، کیفیت مواد به کار رفته، نوع سطح زیر کار، ماشین آلات مورد استفاده و … بر قیمت تاثیرگذار هستند.

به طور معمول یک کف پوش اپوکسی بعد از 24 ساعت در دمای معمولی خشک می شود اما بهتر است تا سه روز از تردد بر روی آن خودداری شود.

این نوع کفپوش را می توان بر روی کف های سنگی، سیمانی، موزائیک و بتنی اجرا کرد، اما پیش از هر چیز سطح زیر کار باید تراز و یکدست شود.

اگر از کف های اپوکسی به خوبی مراقبت شود معمولا تا 20 سال ماندگاری خواهند داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ویرا اپوکسی میباشد. (طراحی سایت و سئو توسط نگاشت وب)