کفپوش اپوکسی پارکینگ

امروزه استفاده از کفپوش اپوکسی پارکینگ به دلیل دارا بودن مزایای خاص روز افزون شده است. مقاومت این نوع کفپوش های اپوکسی در برابر مواد شیمیایی بسیار زیاد می باشد. مواد اولیه بکار رفته در این نوع کفپوش ها مناسب پارکینگ و تردد ماشین ها است. یکی از ویژگی های بارز این نوع کفپوش های اپوکسی نظافت راحت آن ها می باشد. کفپوش های اپوکسی پارکینگ قابلیت شستشو دارند. تنوع رنگ این نوع کفپوش های اپوکسی زیاد است. با استفاده از این نوع کفپوش ها می توانید پارکینگ خود را به مدت طولانی زیبا نگه دارید. مواد اولیه با کیفیت، آماده سازی سطح بتن و نصب اصولی کفپوش بر کارایی و دوام آن موثر است.

[ ویرا اپوکسی، مطمئن در خرید انواع کفپوش اپوکسی پارکینگ ]

استاندارد های کفپوش اپوکسی پارکینگ_ویرا اپوکسی

استانداردهای کفپوش اپوکسی پارکینگ خانه!

در ساخت کفپوش اپوکسی پارکینگ باید یکسری استانداردها رعایت شود. رعایت استانداردها در کیفیت و کارایی کفپوش موثر است. کفپوش های اپوکسی پارکینگ باید نسبت به اسید و باز مقاوم باشند. همچنین کفپوش های استاندارد نسبت به سایش لاستیک و ترمز خودروها مقاوم هستند. چسبندگی کفپوش های اپوکسی باید بالا باشد. این نوع کفپوش های اپوکسی در برابر نفوذ رطوب مقاومت دارند. این ویژگی مانع از فرسایش بتن در برابر فرسایش خواهد شد. ساختار این نوع کفپوش ها باید به گونه ای باشد که با انواع مواد شوینده شستشو داده شوند. یکی از استانداردهای کفپوش های اپوکسی پارکینگ ساده و کم حجم بودن آن ها است. کفپوش های اپوکسی از مقاومت الکتریکی برخوردار هستند.

مزایای استفاده از کفپوش اپوکسی در پارکینگ های مجتمع ها

 • یکپارچگی

 • تنوع رنگی بالا و زیبایی ظاهری

 • باز تابندگی نور و کاهش مصرف برق

 • قیمت مناسب نسبت به کارایی و کیفیت

 • امکان خط کشی پارکینگ بر روی آنها

 • افزایش امنیت

 • مقاومت بالا

 • اجرای سریع

صفر تا صد طراحی و اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ توسط ویرا

نصب و اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ بر کیفیت و دوام آن بسیار موثر است. توصیه می کنیم اجرای کفپوش های اپوکسی را به فرد متخصص بسپارید. افزایش کیفیت و کارایی کفپوش از لحاظ اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. شما می توانید به مدت زمان طولانی زیبایی ظاهری پارکینگ خود را حفظ کنید. متخصصان گروه ما با صفر تا صد طراحی و اجرای کفپوش اپوکسی خیال شما را از هر نظر راحت خواهند کرد.

گروه ما به دلیل دارا بودن دانش کافی تمامی مراحل اجرای کفپوش اپوکسی را با دقت تمام انجام می دهند. در نظر داشته باشید که کفپوش اپوکسی بر روی بتن یا موزاییک در لایه های مختلف قابل نصب است. شما نمی توانید کفپوش اپوکسی را بر روی آسفالت نصب کنید. در صورتیکه سطح شما پستی و بلندی زیادی دارد، می توانید زیر کار را صاف کنید. آماده سازی سطح بر دوام کفپوش اپوکسی بسیار تاثیر گذار است.

طراحی و اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ_ویرا اپوکسی

نظر مشتریان ویرا اپوکسی

برای پارکینگ مجتمع مسکونی از خدمات خوب ویرا اپوکسی استفاده کردیم بسیار عالی بود.

از خدمات خوب متخصصان ویرا اپوکسی برای پارکینگ شرکتم استفاده کردم فوق العاده راضی هستم سپاسگزارم.

 • بهترین انتخاب با توجه به مناسب بودن قیمت کفپوش اپوکسی پارکینگ

  با کمک مشاوران ما می توانید کفپوش اپوکسی پارکینگ مناسبی را خریداری کنید. قیمت این نوع کفپوش های اپوکسی با توجه به مقاومت و کارایی که دارند، بسیار مناسب است. شما با انتخاب کفپوش اپوکسی علاوه بر زیبایی مقاومت پارکینگ خود را افزایش خواهید داد. انتخاب کفپوش اپوکسی مناسب زیبایی منحصر به فردی به پارکینگ شما خواهد بخشید.

 • مقاومت بالای کفپوش اپوکسی در برابر فشار خودروها

  ساختار کفپوش اپوکسی پارکینگ به گونه ای است که در برابر فشارهای وارد شده بر آن مقاوم می باشد. مقاومت بالای این نوع کفپوش ها سبب طول عمر و دوام آن ها شده است. شما می توانید به مدت زمان طولانی از کیفیت این نوع کفپوش های اپوکسی لذت ببرید. کفپوش های اپوکسی پارکینگ علاوه بر تحمل فشار در برابر مواد شیمایی، خورنده و روغن ها بسیار مقاوم هستند.

 • بازسازی رمپ پارکینگ به کمک اپوکسی مخصوص پارکینگ

  پارکینگ ها به دلیل تردد زیاد خودروها پس از مدت زمانی استفاده، نیاز به بازسازی و ترمیم دارند. به عبارت دیگر روغن ریزی، تحمل گرما، فشار زیاد رفت و آمد مخصوصا در پارکینگ های عمومی ایمنی آن ها را کاهش می دهد. از طرفی کفپوش پارکینگ ها با یکدیگر متفاوت است. برای مثال پارکینگ های طبقاتی به پوشش بسیار ویژه ای نیاز دارند. بازسازی رمپ پارکینگ در برخورد با موارد آسیب زایی از قبیل سوخت، روغن، انجماد، ذوب، کلریدها، کربن سازی، برف، نمک خیابان، نفوذ آب، باران اسیدی و سایر آلاینده ها ضروری است. شما با کمک اپوکسی مخصوص پارکینگ می توانید زیبایی ظاهری از دست رفته پارکینگ خود را دوباره ترمیم کنید.

رنگ های متنوع و قابل اجرای برای کفپوش های پارکینگ

یکی از ویژگی های بارز کفپوش اپوکسی پارکینگ تنوع بالای رنگ آن می باشد. تنوع بالای رنگ این محصول توانسته است پاسخگوی سلیقه تمام مشتریان باشد. شما می توانید از هر نوع رنگی برای کفپوش های اپوکسی پارکینگ استفاده کنید. شما با توجه به محل مورد نظر و سایر امکانات موجود در پارکینگ می توانید رنگ مناسبی را انتخاب کنید. رنگ های روشن برای پارکینگ های تاریک و با وسعت کم بسیار مناسب است. رنگ روشن علاوه بر دلباز نشان دادن پارکینگ به دلیل بازتاب نور بالا امنیت آن را افزایش می دهد.

نظافت و نگهداری آسان از کفپوش اپوکسی پارکینگ

یکی از ویژگی های خاص کفپوش اپوکسی پارکینگ نظافت راحت و آسان آن است. نظافت آسان برای اکثر مشتریان اهمیت دارد. این ویژگی کفپوش های اپوکسی مانع از هدر رفت وقت کاربران می شود. شما می توانید در مدت زمان کوتاهی کفپوش اپوکسی را نظافت کنید. همچنین امکان شستشوی این نوع کفپوش ها با هر نوع مواد شوینده ای وجود دارد.

کارایی بالای کفپوش اپوکسی پارکینگ

زیبایی و کارایی بالای کفپوش های پارکینگ ویرا اپوکسی

گروه ما با ارائه کفپوش های اپوکسی پارکینگ با کیفیت و در طرح های متنوع توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب کند. طرح های به روز و متنوع محصولات ما سبب رضایت مشتریان شده است. شما با انتخاب محصولات ما می توانید از زیبایی و کیفیت آن نهایت لذت را ببرید. فرق کفپوش های ما با سایر کفپوش های موجود در بازار کیفیت در کنار زیبایی ظاهر آن می باشد. کیفیت کفپوش های اپوکسی ما طول عمر استفاده از آن ها را افزایش داده است. از طرفی خرید محصول با کیفیت برای مشتری مقرون به صرفه تر خواهد بود.

سوالات متداول در زمینه کفپوش اپوکسی پارکینگ

سوالات متداول ویرا اپوکسی

بله، یکی از مزایای استفاده از کفپوش اپوکسی برای پارکینگ امکان ترمیم آن با گذشت زمان است.

نظافت آسان کفپوش های اپوکسی برترین مزیت استفاده از این کفپوش ها در محیط هایی مانند پارکینگ است. این کفپوش ها قابلیت شستشو با هر نوع ماده شوینده ای را دارا می باشند.

مقاومت بسیار بالا در مقابل فشار خودرو ها، قیمت مناسب، بازسازی آسان کفپوش های فرسوده

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ویرا اپوکسی میباشد.