کاربرد پرایمر اپوکسی

یکی از مشخصات بارز پرایمر اپوکسی ظرفیت اتصال بالای آن است. این نوع پرایمرها برای محافظت از سطوح فلزی مختلف کاربرد دارند. از پرایمر بر روی سطوحی از قبیل پل ها، ماشین آلات، مخازن، تانکرها و سایر سازه های فلزی استفاده می کنند. مقاومت پرایمر در برابر مواد شیمیایی بسیار زیاد می باشد. یکی دیگر از مشخصات پرایمر این است که رطوبت جذب نمی کند. به عبارت دیگر پرایمر ها ضد آب است. استفاده از پرایمر در آب و هوای مرطوب با خورندگی بالا بسیار مناسب می باشد. کاربرد پرایمرها بر روی سطوح ضد آب و در معرض اکسیداسیون، زیاد است. از پرایمرها بر روی پوشش فولادی به عنوان لایه اضافی استفاده می کنند. از دیگر کاربردهای پرایمر می توان به بازسازی ستون و پله ها، استفاده به جای سرامیک، تزیین راه پله تالارهای پذیرایی و تشریفات، هتل های لوکس، سالن های ورزشی و… اشاره کرد.

پرایمر اپوکسی ویرا

[ ویرا اپوکسی، مطمئن در خرید انواع پرایمر ]

انواع پرایمر اپوکسی_ویرا اپوکسی
Vira Epoxy
09029399798

پرایمر اپوکسی چیست؟

پرایمر اپوکسی از رزین اپوکسی بیسفنول A و هاردنر پلی آمینی تشکیل شده است. در پرایمرها از حلال خاصی استفاده می کنند که ویسکوزیته را کاهش می دهد. در اینصورت نفوذ پرایمر به بسترهای گوناگون راحت تر می شود. خاصیت چسبندگی مناسب پرایمر سبب چسبیدن بهتر لایه میانی و لایه نهایی به بستر خود می شود. پرایمرها خاصیت لاستیکی مناسبی دارند. این خاصیت سبب تحمل تنش های بالا دست نهایی می شود. در اینصورت لایه نهایی دچار هیچگونه ترک و شکستگی نخواهد شد. پرایمر ها در برابر رطوبت، ضربه، سایش و عوامل خورنده مقاوم هستند. پرایمرها بسیار شفاف می باشند. قدرت چسبندگی و نفوذ پرایمرها بسیار بالا است.

تولید پرایمر اپوکسی در حجم بالا در کارخانه ویرا

ما با تولید پرایمر در حجم بالا توانسته ایم پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز خود باشیم. کارخانه ما به دلیل دارا بودن امکانات و تجهیزات پیشرفته از توانایی تولید محصول در حجم بالا برخوردار است. کارخانه ما به دلیل دارا بودن کادر مجرب محصولات با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه می کند. قیمت محصولات ما در برابر کیفیت و کارایی آنها، بسیار مناسب می باشد. ما با تولید حجم بالای پرایمر نیاز صنایع مختلف را برطرف کرده ایم. کارخانه ما به مواد اولیه مرغوب در ساخت پرایمر توجه ویژه دارد. استفاده از مواد اولیه مرغوب کیفیت و کارایی محصول را دو چندان خواهد کرد. طول عمر و دوام استفاده از پرایمرهای با کیفیت بسیار زیاد است. از طرفی تولید حجم بالای محصول تاثیری در کیفیت آن ندارد. شما با اطمینان خاطر می توانید پرایمر باکیفیت را از ویرا اپوکسی خریداری کنید.

تفاوت میان پرایمر اپوکسی و آستری اپوکسی

آستری اپوکسی بر پایه رزین اپوکسی است. انعطاف پذیری، چسبندگی و دوام آستری اپوکسی بسیار بالا می باشد. نسبت اختلاط به صورت 4 حجم آستر با 1 حجم سفت کننده است. از آستر اپوکسی بر روی سطوح فلزی، یو پی وی سی و سطوح چوبی استفاده می کنند. پرایمر اپوکسی از خاصیت روانی بالا، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، بدون انقباض، زمان کار پذیری مناسب و قابل استفاده در کفپوش های اپوکسی برخوردار است. پرایمرها هم بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده ساخته می شوند. پرایمرها شامل ترکیب سخت کننده پلی آمینی با جزء رزینی است. از پرایمرها برای پوشش دهی سطوح بتنی استفاده می کنند. پرایمرها در ایجاد لایه سطحی با مقاومت مکانیکی بالا کاربرد دارند. از دیگر کاربردهای پرایمر می توان به  صاف کردن ترک های سازه های بتنی، کفپوش های بر پایه اپوکسی و چسب چند منظوره برای مصارف ساختمانی اشاره کرد. پرایمر اپوکسی ساختار غیر متخلخل دارد. در حالیکه آستری اپوکسی جهت محافظت از سطوح مختلف به کار می رود. می توان گفت این دو تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارند. هر دو با ساختار ویژه و با ایجاد لایه اضافی از لایه زیرین خود محافظت می کنند.

تفاوت پرایمر اپوکسی و آستر اپوکسی_ویرا اپوکسی

[ ویرا اپوکسی، مطمئن در خرید انواع پرایمر ]

قیمت پرایمر اپوکسی

با داشتن آگاهی می توانید بهترین خرید را انجام دهید. همچنین با در دست داشتن لیست قیمت عمده و جزئی پرایمر انتخاب صحیح تری خواهید داشت. قیمت پرایمر کف به صورت عمده بسیار ارزان تر از قیمت جزئی آن است. شما می توانید پرایمر را با قیمت بسیار مناسب اما با کیفیت بالا از ما تهیه کنید. برای آگاهی از لیست قیمت پرایمرها می توانید از کارشناسان فروش ما کمک بگیرید. گروه ما برای راحتی بیشتر مشتریان لیست قیمت را در اختیار آن ها قرار می دهند. شما می توانید لیست قیمت پرایمرها را به صورت عمده و جزئی در سایت ما مشاهده کنید.

فروش پرایمر به سراسر ایران

گروه ما با ارسال محصولات خود به سراسر ایران توانسته است نیاز تمام مشتریان خود را برطرف کند. در هر کجای ایران که باشید می توانید از محصولات ما استفاده کنید. کیفیت محصولات ما سبب جلب رضایت مشتریان شده است. گروه ما با ارسال راحت و آسان محصولات مشکل دسترسی مشتریان به پرایمرها را برطرف کرده است. ما قادریم نیازهای شما را در هر کجای ایران که باشید برطرف کنیم. تنها هدف ما جلب رضایت شماست.

پرایمرهای اپوکسی پلی آمید در کجا استفاده می شوند؟

پرایمرهای پلی آمید بر پایه رزین های اپوکسی پلی آمید ساخته می شوند. این نوع پرایمر حاوی پیگمنت های ضدخوردگی است. می توان گفت پرایمرهای اپوکسی پلی آمید جزء بهترین پرایمرها در سیستم های رنگی صنایع مختلف به حساب می آیند. از این نوع پرایمر در صنایع اسکلت سازی، لوله ها و پوشش مخازن استفاده می کنند. پلی آمید ترکیبی از دو ساختار آمین و اسید است. پلی آمید خود بر پایه ترموپلاستیک و گرمانرم می باشد. هاردنر پلی آمید مقاومت بسیار زیادی در برابر رطوبت دارد. استفاده از پرایمرهای اپوکسی پلی آمید در محیط های مرطوب و با بارش شدید پرکاربرد است. رنگ های پرایمر اپوکسی پلی آمید در انواع مختلفی از قبیل براق، نیمه براق و مات وجود دارند. اجرای این نوع پرایمر نیازمند رعایت یکسری نکات مهم است.

آیا پرایمر کفپوش اپوکسی بر روی فلز اجرا می شود؟

استفاده از پرایمر کفپوش اپوکسی بر روی سطوح فلزی امکان پذیر می باشد. این ویژگی سبب رفع نیاز اکثر کاربران شده است. شما می توانید با استفاده از کفپوش اپوکسی ظاهر سطوح فلزی خود را زیباتر کنید. ابتدا باید سطح فلزی را آماده و پاکسازی کرد. سطح فلزی باید با استفاده از مواد شیمیایی شستشو داده شود. به عبارت دیگر هر گونه زنگ زدگی و آلودگی از روی سطح فلزی باید پاک شود. سپس از پرایمر برای زیرسازی لایه استفاده می کنند. در آخر پس از انجام تمامی مراحل ها لایه نهایی اجرا می شود. پرایمر کفپوش اپوکسی از چسبندگی بالایی بر روی سطوح فلزی برخوردار می باشد. ساختار این نوع پرایمر به گونه ای می باشد که طول عمر و دوام آن بسیار زیاد است.

شباهت بسیار بالای پرایمرها به حلال های اپوکسی

اولین لایه برای اجرای کفپوش اپوکسی رزین اپوکسی می باشد. پرایمر اپوکسی از حلال و رزین اپوکسی تشکیل شده است. حلال مورد استفاده سبب کاهش غلظت پرایمر و نفوذ راحت تر آن می شود. پرایمرها به حلال های اپوکسی بسیار شباهت دارند. ساختار ویژه پرایمرها سبب کاربری گسترده آن ها شده است. نفوذ پذیری پرایمرها به دلیل شباهت با حلال های اپوکسی بسیار بالا می باشد. پرایمرها به دلیل ساختار ویژه مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل شیمیایی از خود نشان می دهند.

نظر مشتریان ویرا اپوکسی

برای پروژه مون از پرایمر های اپوکسی ویرا استفاده کردیم بسیار با کیفیت و عالی بود.

پرایمر اپوکسی ویرا در کنار کیفیت فوق العاده قیمت بسیار مناسبی نسبت به رقبا داره من از خریدم بسیار راضی هستم.

سوالات متداول در زمینه پرایمر اپوکسی

سوالات متداول ویرا اپوکسی

بله، ویرا اپوکسی این امکان را در سراسر ایران فراهم نموده است.

بارزترین مشخصه پرایمر اپوکسی ظرفیت اتصال بالای آن است.

بله، استفاده از پرایمر در آب و هوای مرطوب با خوردندگی بالا بسیار مناسب است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ویرا اپوکسی میباشد. (طراحی سایت و سئو توسط نگاشت وب)